| 16 تير 1399
 

انتخاب زبان   FA  |  EN

پشتیبانی از افراد کم توان

 آغاز ثبت نام مرحله دوم مسکن ملی درگیلان

آغاز ثبت نام مرحله دوم مسکن ملی درگیلان

تاریخ انتشار: 1398/12/19|   بازدید: 313 |  print
 
ثبت نام متقاضیان مرحله دوم طرح اقدام ملی مسکن از ساعت ۱۰ صبح امروز با مراجعه به سامانه بدون محدودیت در ظرفیت، آغاز شد.
به گزارش اداره ارتباطات واطلاع رسانی راه وشهرسازی گیلان ماکان پدرام مدیرکل راه وشهرسازی گیلان با اعلام این خبر گفت: متقاضیان می توانند از ساعت 10 صبح روز دوشنبه مورخ 19/12/1398 تا ساعت 24 روز سه شنبه مورخ 20/12/1398 با مراجعه به سامانه ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن (به آدرس tem.mrud.ir) نسبت به ثبت نام در این طرح اقدام نمایند.
وی در خصوص پالایش و نحوه انتخاب متقاضیان مرحله دوم ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن، گفت: از آنجاییکه ظرفیت مشخصی وجود دارد پس از اتمام زمان ثبت نام و پایان پالایش متقاضیان بر اساس شرایط استفاده از طرح، متقاضیان نهائی با لحاظ شاخص هائی همچون تعداد افراد تحت تکفل، سن سرپرست خانوار، مدت زمان ازدواج و...، اولویت بندی و انتخاب می گردند.
مدیرکل راه وشهرسازی گیلان با تاکیدبرحفظ رعایت بهداشت فردی وعمومی گفت:متقاضیان ثبت نام طرح اقدام ملی می توانند بدون مراجعه به کافی نت ها و در منزل خود با تلفن همراه و یا کامپیوترهای شخصی نسبت به ثبت نام اقدام کنند. بدین معنا فرصت مکفی در اختیار متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن برای ثبت نام وجود دارد.
وی افزود: پیش تر بعد از تکمیل ظرفیت سایت بسته می شد که هم اکنون این شرایط برداشته شده است و تمامی متقاضیان مسکن با داشتن شروط تاهل، عدم استفاده از تسهیلات ساخت و یا خرید مسکن، عدم مالکیت زمین و واحد مسکونی و همچنین سبز بودن فرم ج می توانند در سامانه ثبت نام کنند.
پدرام خاطر نشان کرد: افرادی که در مرحله اول، ثبت نام نموده و به عنوان متقاضی اولیه پیامک احراز شرایط را دریافت کرده اند چنانچه در بازه زمانی اعلام شده، انصراف خود را در سامانه ثبت کرده باشند، می توانند در این مرحله ثبت نام نمایند.همچنین متقاضیانی که نسبت به عدم احراز شرایط در مرحله اول ثبت‌نام اعتراض کرده‌اند، چنانچه حائز شرایط تشخیص داده شوند، نیازی به ثبت‌نام مجدد ندارند و در فرایند قبلی ثبت‌نام طرح ملی مسکن قرار می‌گیرند.
شهرهای دارای ظرفیت ثبت‌نام در مرحله دوم استان گیلان به‌شرح ذیل است:رشت بندر انزلی، رودسر، صومعه سرا، لنگرود، تالش، کیاشهر، منجیل، مرجقل، شفت، شاندرمن، ماسال
  نظرات

نظری وجود ندارد.