02 شهريور 1398
 

انتخاب زبان   FA  |  EN

پشتیبانی از افراد کم توان

در آستانه ماه مبارک رمضان شورای پایگاه مقاومت بسیج راه وشهرسازی گیلان تشکیل جلسه داد.

در آستانه ماه مبارک رمضان شورای پایگاه مقاومت بسیج راه وشهرسازی گیلان تشکیل جلسه داد.

تاریخ انتشار: 1398/02/17|   بازدید: 63 |  print
 

به گزارش اداره ارتباطات واطلاع رسانی راه وشهرسازی گیلان در آستانه ماه مبارک رمضان جلسه شورای پایگاه مقاومت بسیج راه وشهرسازی استان با حضور مدیرکل،فرمانده و واعضای شورای پایگاه مقاومت بسیج اداره کل بامحوریت برنامه ریزی وایجاد هماهنگی،تعیین خط مشی های فرهنگی، ایجاد همکاری فعال در بین اعضاء و همچنین شناخت وسازماندهی نیروهای متعهد ومستعد برگزار شد.
ماکان پدرام مدیرکل راه وشهرسازی گیلان در این جلسه ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان گفت:ماه مبارک رمضان ظرفیت و فرصت مغتنمی برای کسب فضائل و رضای خداوند است و امیدواریم همه ما از این فرصت الهی بهره مند شویم.
وی هم چنین از حضور کارکنان وبسیجیان اداره کل راه وشهرسازی استان در کمک رسانی به هموطنان درحوادث سیل اخیر در استانهای گلستان ولرستان تقدیر وتشکر نمود وگفت: برای عمران وآبادانی کشور واستان عزیزمان از هیچ کوششی فروگذار نمی کنیم وامیدواریم بتوانیم گامهای موثری در این زمینه برداریم.
در این جلسه در خصوص برنامه های مختلف اداره کل در طول سال اعم از برنامه های مذهبی و فرهنگی و ملی بحث و بررسی شدو ادای فریضه نماز جماعت و شرکت در این امر مهم مذهبی و اجتماعی تاکید گردید.
در پایان این جلسه اعضای شورای پایگاه بمدت دو سال منصوب شدند واحکام آنها از سوی مدیرکل به آنها اهداء گردید.
 

  نظرات

نظری وجود ندارد.