04 ارديبهشت 1398

انتخاب زبان   FA  |  EN

خلع ید و قلع قمع 9280 مترمربع زمین در بندر انزلی

تاریخ انتشار: پنجشنبه 03 آبان 1397|   بازدید: 80 |  print

 

باتلاش یگان حفاظت از اراضی اداره کل راه وشهرسازی گیلان وکارشناسان حقوقی در محاکم قضایی و دفاع از حقوق دولت و برخورد قاطعانه دستگاه قضایی با تصرف اراضی،9280 مترمربع از اراضی واملاک دولتی در بندر انزلی از تصرف خارج  ، خلع ید و قلع قمع  گردیده و به بیت‌المال بازگردانده شد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل راه وشهرسازی گیلان رسول حسین پور مدیر املاک وحقوقی اداره کل راه وشهرسازی گیلان با اعلام این خبر گفت:یک قطعه زمین به مساحت 9280 متر مربع واقع در بندر انزلی با حضورعوامل اجرایی یگان حفاظت سازمان ملی زمین ومسکن و  مسئول اجرای احکام اداره کل راه وشهرسازی گیلان آزادسازی شد.


مدیر املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان خاطرنشان کرد: یگان حفاظت از اراضی سازمان ملی ،  با گشت‌های روزانه خود وظیفه رصد تصرف و تعدی به اراضی دولتی را بر عهده داشته و به‌محض مشاهده هرگونه تصرف نسبت به رفع آن اقدام می نماید.

وی تصریح کرد : علاوه بر اقدام آنی در خصوص مورد ، ممانعت و مقاومت متصرفین به دادسرا گزارش و محکومیت کیفیر  متجاوزین نیز ، دریافت می گردد.

وی در همین راستا افزود : از مردم فهیم استان درخواست داریم جهت صیانت از حقوق عامه و جلوگیری از دستیازی سودجویان و فرصت طلبان به بیت المال ، هرگونه تحرکی را در تعدی به اراضی دولتی به یگان حفاظت اداره کل راه و شهرسازی استان گیلان به شماره تماس 33119472-013 و 33110092-013 داخلی 191 اطلاع رسانی نمایند.

  نظرات

نظری وجود ندارد.