05 فروردين 1398

انتخاب زبان   FA  |  EN

بهسازی وتعریض محورراه کانال به شهرک صنعتی رشت

تاریخ انتشار: پنجشنبه 24 خرداد 1397|   بازدید: 256 |  print
به گزارش روابط عمومی اداره کل راه وشهرسازی گیلان علی خاوری مدیرکل راه وشهرسازی گیلان با اعلام این خبر گفت: عملیات تعریض جاده شهر صنعتی به لاکان با هدف ارتقاء ایمنی مسیر و بهبود و روان‌سازی ترافیک شهر صنعتی رشت به بزرگراه رشت – امامزاده هاشم ومحور فومن-سراوان انجام شد.
 

وی یادآورشد:تعریض فازدوم این پروژه به طول 3.7 کیلومتر با عرض 10 متربه انجام رسیده ودر حال اجرای عملیات آسفالت می باشد وپل 20 متری آن هم در حال اجراست.
وی افزود:پیش ازاین نیز فاز اول این پروژه به طول ۴.۲ کیلومتر و عرض ۱۰ متر در سالهای قبل به بهره‌برداری رسیده است.
مدیرکل راه و شهرسازی همچنین با اشاره به پل در دست احداث شهر صنعتی رشت اذعان داشت: این پل به طول 20 متر و عرض ۱۹.۹ متربا پیشرفت فیزیکی۶۰ درصد در حال انجام است و عملیات اجرائی آن با سرعت خوبی در حال اجراست و امیدواریم بتوانیم هر چه سریعتر این پروژه را هم به بهره‌برداری برسانیم.
مهندس خاوری با اشاره به کاربری ویژه این جاده گفت: این مسیر یکی از مهم‌ترین مسیرهای متصل به شهر صنعتی محسوب می‌شودکه روزانه تعداد زیادی از خودروهای سنگین و مواد اولیه و محصولات تولیدی واحدهای فعال در شهرصنعتی از طریق این جاده جابجا می‌شود، لذا از فناوری‌های نوین تثبیت آسفالت به جهت طول عمر بالای آن در این محور استفاده شده است.
وی تصریح کرد: به دلیل اهمیت ویژه این محور و قرارگیری مجتمع‌های کارگاهی و کارخانجات صنعتی در مجاورت آن، تعریض و ارتقاء سطح سرویس مسیر صورت پذیرفت.


  نظرات

نظری وجود ندارد.