| 16 تير 1399
 

انتخاب زبان   FA  |  EN

پشتیبانی از افراد کم توان

بازدید میدانی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ، مدیرکل راه و شهرسازی و جمعی از مدیران استان از راه آهن رشت _ آستارا

بازدید میدانی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ، مدیرکل راه و شهرسازی و جمعی از مدیران استان از راه آهن رشت _ آستارا

تاریخ انتشار: 1398/10/15|   بازدید: 136 |  print
 
با تاکید مقام عالی وزارت راه و شهرسازی در سفیر اخیر خود به استان در جهت تسریع در روند اجرای کار پروژه راه آهن رشت آستارا ، امروز معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ، مدیرکل راه و شهرسازی و جمعی از مدیران استان گیلان از این پروژه ملی بازدید کردند.

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان گیلان ، ماکان پدرام مدیرکل راه و شهرسازی در حاشیه این بازدید خاطر نشان کرد : پیرو بازدید مقام عالی وزارت راه و شهرسازی از پروژه راه آهن رشت _ آستارا در منطقه آستارا مقرر گردید از ظرفیت های پروژه در جهت تامین مصالح این پروژه بزرگ استفاده گردد.

رئیس شورای هماهنگی راه و شهرسازی استان گیلان تصریح کرد : این پروژه همچنان که باعث رونق حمل و نقل به ویژه حمل و نقل ریلی میگردد همه باید تمام سعی و تلاش خود در جهت حفظ و صیانت از جنگلها و محیط زیست انجام دهیم و این پروژه بزرگ نباید آنها را تحت شعاع قرار دهد.

وی در پایان از آزادسازی ۴ کیلومتر از مسیر راه اهن رشت _استارا از مسیر آستارا و ۲ کیلومتر از مسیر رشت خبر داد و گفت : هم اکنون در حال ارزیابی املاک به طول ۱۰ کیلومتر واقع در مسیر راه اهن رشت استارا هستیم .
  نظرات

نظری وجود ندارد.

 

پربازدیدترین ها