پنجشنبه، 15 خرداد 1399
 

انتخاب زبان   FA  |  EN

پشتیبانی از افراد کم توان

ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن از شنبه در گیلان آغاز می شود

ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن از شنبه در گیلان آغاز می شود

تاریخ انتشار: 1398/09/21|   بازدید: 11136 |  print
 

به گزارش اداره ارتباطات واطلاع رسانی راه وشهرسازی گیلان ماکان پدرام مدیر کل راه وشهرسازی گیلان با اعلام این خبر گفت : از ساعت 10 صبح روز شنبه مورخ 23/9/98 ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن در گیلان آغاز می شود وهم استانی های عزیز واجد شرایط می توانند تا ساعت 24 روز دوشنبه 25/9/98 در این طرح ثبت نام کنند.
وی گفت : طرح اقدام ملی مسکن طرحی است که به منظور احداث ۴۰۰ هزار واحد مسکونی در سراسر کشور آغاز شده است که سهمیه استان گیلان در مرحله اول ثبت نام 1240 واحد می باشدکه از این مجموع 500واحد در رشت،250 واحد در بندر انزلی و490 واحد نیز در شهرهای زیر 100 هزار نفر جمعیت راشامل می شود.
مدیرکل راه وشهرسازی گیلان مبلغ تسهیلات این طرح را بالغ بر700 میلیون ریال عنوان کرد وافزود: این مبلغ با سود18 درصد وبازپرداخت 12 ساله در نظر گرفته شده است.
گفتنی است شرایط داشتن تأهل یا سرپرستی خانوار، نداشتن مالکیت از ۸۴ به بعد و عدم استفاده از خدمات دولتی و یارانه ای مسکن و زمین مسکونی از مهمترین شرایطی است که متقاضیان دریافت واحد مسکونی در طرح ملی مسکن باید حائز آن باشند.
مدیرکل راه وشهرسازی گیلان داشتن حداقل پنج سال سابقه سکونت در پنج سال اخیر در شهر مورد تقاضا را از دیگر الزامات برشمرد وافزود: سابقه سکونت در شهر جدید مورد تقاضا یا در شهر مادر حداقل پنج سال خواهد بودنداشتن منع قانونی برای دریافت تسهیلات بانکی نظیر چک برگشتی، تسهیلات معوقه و غیره، توانایی تأمین هزینه ساخت مسکن مازاد بر تسهیلات بانکی، امکان سپرده‌گذاری حداقل ۳۰ درصد هزینه ساخت مازاد بر تسهیلات بانکی از جمله دیگر شروط اعلام شده است.
البته زنان خودسرپرست مشروط به داشتن حداقل ۳۵ سال سن می‌توانند در این طرح نام‌نویسی کنند.
هم استانی های عزیز می توانند در زمان اعلامی به سایتhttps://tem.mrud.ir مراجعه ودرخواست خودرا ثبت نمایند
  نظرات

نظری وجود ندارد.

 

پربازدیدترین ها