| 16 تير 1399
 

انتخاب زبان   FA  |  EN

پشتیبانی از افراد کم توان

بازدید معاون وزیر راه و شهرسازی از بیمارستانهای در دست احداث لنگرود و رشت

بازدید معاون وزیر راه و شهرسازی از بیمارستانهای در دست احداث لنگرود و رشت

تاریخ انتشار: 1398/04/11|   بازدید: 92 |  print
 
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه وشهرسازي گيلان، مهندس عليزاده معاون وزير راه و شهرسازی ومديرعامل سازمان مجري ساختمانها و تاسيسات دولتي وعمومي كشور طی سفری دوروزه به گیلان و با هدف بررسی روند پیشرفت پروژه های نیمه تمام بیمارستانی، از بيمارستانهای در دست ساخت لنگرود و رشت بازدید بعمل آورد.
وی درابتدا از مراحل اجرایی احداث بیمارستان لنگرود بازدید کرد وگفت: بیمارستان 137 تختخوابی شهرستان لنگرود در زمینی به مساحت 45هزارو260 متر مربع با زیر بنای 12هزار و 338متر مربع در3 طبقه روی کرسی و با ظرفیت کلی 137 تخت،درحال حاضر با پیشرفت فیزیکی بیش از ۹۲ درصد در حال تکمیل است.
معاون وزير ومديرعامل سازمان مجري ساختمانها و تاسيسات دولتي وعمومي كشور افزود:مصوب اولیه این پروژه 96 تخت بودکه در طی دوران ساخت براساس نیاز شهرستان به 137 تخت افزایش یافت و با بهره برداری از آن نیازهای تخصصی شهرستان را تا سالیان سال تامین خواهد کرد.
وی اعتبار مورد نیاز برای اتمام پروژه های بیمارستان لنگرود ۱۲۰ میلیارد ریال اعلام کرد.
معاون وزیر راه و شهرسازی اضافه کرد : همزمان با عملیات تکمیل نهایی ساخت این بیمارستان ، تجهیز آن هم در دست اقدام است.
وی همچنین با حضور در منطقه لاکان رشت از نزدیک در جریان روند پیشرفت ساخت بیمارستان 400 تختخوابی پروفسور سمیعی قرار گرفتند
علیزاده اضافه کرد : برای ساخت این بیمارستان که تا کنون 45 درصد پیشرفت کاردارد ، حدود 42 میلیارد و 500 میلیون تومان هزینه شده است .
گقتنی است معاون وزير ومديرعامل سازمان مجري ساختمانها و تاسيسات دولتي وعمومي كشور در دومین روز از سفر کاری خود به گیلان فردا از بیمارستان در دست احداث تالش هم بازدید بعمل خواهد آورد.
  نظرات

نظری وجود ندارد.

 

پربازدیدترین ها