05 خرداد 1398

انتخاب زبان   FA  |  EN

جلسه بررسی وضعیت طرح ها و پروژه های باز آفرینی شهری استان گیلان برگزار شد.

جلسه بررسی وضعیت طرح ها و پروژه های باز آفرینی شهری استان گیلان برگزار شد.

تاریخ انتشار: 1397/08/29|   بازدید: 148 |  print

 

 

جلسه بررسی وضعیت طرح ها و پروژه های باز آفرینی شهری در سطح استان گیلان با حضور دکتر کیوان محمدی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان ، مهندس علی خاوری سرپرست راه و شهرسازی گیلان ، مدیران شهرداری و فرمانداری رشت و سایر اعضا برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی  استان گیلان در این جلسه در خصوص چگونگی تامین منابع مالی طرح ها و پروژه های بازآفرینی شهری ، برگزاری ستادهای شهرستانی و استانی بازآفرینی شهری ، جایگاه سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان در فرایند بازآفرینی  شهری ، چگونگی ارتقا کیفیت زندگی در بافت های فرسوده و سکونتگاههای غیر رسمی استان بحث و تبادل نظر شد.

همچنین در خصوص  پیگیری تامین منابع یارانه سود تسهیلات  اعطایی بافت های فرسوده که از تعهدات دولت می باشد ، از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تاکید شد.

ضمناً  در این جلسه در خصوص  لزوم ورود و اقدام مشترک دستگاهها به منظور توانمند سازی بافت های فرسوده و سکونتگاههای غیر رسمی ، هماهنگی های لازم با سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان  صورت پذیرفت.

در پایان سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان آمادگی خود را جهت طرح موضوعات و فعالیت های ویژه بازآفرینی شهری در شورای برنامه ریزی و توسعه استان و نیز کمیته های برنامه ریزی شهرستان ها اعلام کرد.                                                 

  نظرات

نظری وجود ندارد.

 

پربازدیدترین ها