05 فروردين 1398

انتخاب زبان   FA  |  EN

اولین جلسه کمیسیون ماده 5 و کارگروه تخصصی امور زیر بنایی و شهرسازی استان گیلان در سال 97 برگزار شد

تاریخ انتشار: پنجشنبه 10 خرداد 1397|   بازدید: 293 |  print
به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان گیلان ، اولین جلسه کمسیون ماده 5 و کارگروه استان گیلان در سال 97 برگزار گردید. در این جلسه که با حضور مهندس شعبان پور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، دبیری اداره کل راه و شهرسازی و سایر دستگاههای عضو کمیسیون برگزار شد، مهندس انشا مدیریت شهرسازی و معماری اداره کل راه و شهرسازی استان گیلان گفت: بر اساس بند 7 قانون شورایعالی شهرسازی و معماری ، تغییرات در طرح های تفصیلی شهری، پس از بررسی و تصویب در کمیسیون ماده 5 ، ملاک صدور پروانه برای شهرداری ها خواهد بود .
 
گفتنی است در این جلسه پرونده شهرهای تالش ، صومعه سرا ، رودسر ، لنگرود ، رضوانشهر ، فومن ،رحیم آباد ، آستانه اشرفیه، تولم شهر ، لوندویل، شاندرمن و بندر کیاشهر مورد بررسی قرار گرفته و ارای کمسیون در خصوص هریک از شهرهای مذکور صادر گردید.
در ادامه جلسه کارگروه تخصصی امور زیر بنایی و شهرسازی نیز به بررسی کارشناسی 34 مورد پرونده های ساخت و ساز در خارج از محدوده و حریم شهر ها پرداختند . لازم به ذکر است این پرئنده ها عمدتاً در خصوص ساخت و ساز های وابسته به صنایع کشاورزی بوده که پس از بررسی های لازم ، رای هریک از انها صادر گردید.


  نظرات

نظری وجود ندارد.

 

پربازدیدترین ها