01 بهمن 1397

انتخاب زبان   FA  |  EN

آزمون ورود به حرفه مهندسان همزمان با سراسر کشور در رشت ، لنگرود و تالش در حال برگزاری است.

تاریخ انتشار: پنجشنبه 20 ارديبهشت 1397|   بازدید: 197 |  print

 
آزمون ورودبه حرفه مهندسان دراولین روز آزمون با حضور حدود 6 هزار نفر همزمان با سراسر كشور در استان گیلان در شهرستان های رشت ، لنگرود و تالش در رشته های مهندسی معماری بخشهای ( طراحی ، نظارت و اجرا ) ، عمران بخشهای ( طراحی ، نظارت و اجرا )، تاسیسات مکانیکی ( طراحی و نظارت)، تاسیسات برقی ( طراحی و نظارت)،شهرسازی ، نقشه برداری و ترافیک در حال برگزاری می باشد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي استان گيلان،مهندس شعبانپور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان با حضور در این آزمون با اشاره به اجراي صحیح قانون مهندسي ساختمان گفت: هر ساله به منظور اجرای صحیح قانون نظام مهندسی وکنترل ساختمان، آزمون نظام مهندسی در رشته های مختلف برگزار می گردد تا افراد با صلاحیت پذیرفته و وارد بازار کار شوند که ورود کارشناسان حرفه ای به بازار ساخت وسازها نقش مهمی در کیفیت سازه ها وتاثیر آن بر ساختار شهری داردکه در این زمینه سازمان نظام مهندسی ساختمان نقش نظارتی بسیار مهمی را ایفا می کند.
وی افزود:از مهندسان بخش ساختمان انتظار می رود که پس از پذیرفته شدن در آزمون نسبت به رعایت نظامنامه رفتار حرفه ای اخلاقی پایبند باشند.
مهندس خاوری مدیر کل راه وشهرسازی گیلان نیز در ادامه گفت : در راستاي اجراي قانون نظام مهندسي و كنترل ساختمان ،آزمونهای ورود به حرفه مهندسان ، طی امروز و فردا برگزار می شودكه در مجموع 5980 نفر براي شركت در اين آزمون اعلام آمادگي كردند.
وی با اشاره به محل برگزاری آزمون خاطرنشان کرد : که این آزمون به جهت تعداد نفرات شرکت کننده و رفاه حال شرکت کنندگان ، حوزه آزمونی نیز در لنگرود و تالش پیش بینی شده است .
گفتنی است زمان اعلام نتایج این آزمون متعقاباً اعلام و از طریق وبسایت دفتر امور مقررات ساختمان، به نشانی:www.inbr.ir به اطلاع شرکت کنندگان خواهد رسید.
  نظرات

نظری وجود ندارد.

 

پربازدیدترین ها