04 مهر 1400

دانلود نرم افزارهای معتبر در زمینه پشتیبانی افراد کم توان

 

      

 

راهنمای بزرگنمایی صفحات سایت

مرورگر فایرفاکس (Mozilla Firefox)

جهت نمایش بزرگتر محتوای صفحات پورتال اداره کل راه و شهرسازی گیلان، در مرورگر فایرفاکس از منوی View گزینه Zoom را انتخاب نموده و بزرگنمایی مد نظر را انتخاب نمایید. همچنین با فشردن همزمان کلیدهای Ctrl ، + یا - می توانید میزان بزرگنمایی صفحات را تنظیم نمایید.

نکته:

مرورگر فایرفاکس یک قابلیت دیگر نیز جهت سهولت مطالعه محتوای صفحات ارائه نموده است بنحوی که با انتخاب گزینه Zoom Text Only از منوی View و انتخاب میزان بزرگنمایی موردنظر، تنها اندازه فونت متن های موجود در صفحات بزرگتر می شود و دیگر محتوای صفحات مانند عکسها یا بنرهای تبلیغاتی در سایز اصلی خود نمایش داده می شوند.

 

راهنمای تنظیم بزرگنمایی فایرفاکس

 

مرورگر کروم (Google Chrome)

جهت نمایش بزرگتر محتوای صفحات پورتال اداره کل راه و شهرسازی گیلان، در مرورگر کروم از منوی اصلی ... گزینه Zoom را انتخاب نموده و بزرگنمایی مد نظر را انتخاب نمایید. همچنین با فشردن همزمان کلیدهای Ctrl ، + یا - می توانید میزان بزرگنمایی صفحات را تنظیم نمایید.

تنظیم بزرگنمایی مرورگر کروم

 

مرورگر اینترنت اکسپلورر (Internet Explorer)

جهت نمایش بزرگتر محتوای صفحات پورتال اداره کل راه و شهرسازی گیلان، در مرورگر IE از منوی View گزینه Zoom را انتخاب نموده و بزرگنمایی مد نظر را انتخاب نمایید. همچنین با فشردن همزمان کلیدهای Ctrl ، + یا - می توانید میزان بزرگنمایی صفحات را تنظیم نمایید.

تنظیم بزرگنمایی IE