01 آبان 1400

حریم خصوصی:
اطلاعات خصوصی تکمیل کنندگان فرم‌های الکترونیکی، دراختیار عموم قرار نمی‌گیرد. اداره کل راه و شهرسازی استان گیلان نسبت به حفظ حریم خصوصی شما و همچنین در استفاده از امکانات و ابزار فناوری جهت ارائه خدمات به شهروندان به گونه ای عمل می کند که بستری امن و به دور از تهدیدات سایبری برای کاربران و شهروندان مهیا گردد.
این بیانه حریم خصوصی در پایگاه اینترنتی اداره کل راه و شهرسازی استان گیلان به کار گرفته می‌شود و فرایند جمع‌آوری و استفاده از داده‌ها را کنترل می‌کند. با خواندن و اطلاع از این بیانیه شما کاربر گرامی ضمن استفاده از پایگاه اینترنتی اداره کل راه و شهرسازی استان گیلان، نسبت به موارد به شرح ذیل، اعلام رضایت می‌کنید.

جمع‌آوری اطلاعات شخصی شما:
اداره کل راه و شهرسازی استان گیلان جهت دریافت نظرات، پیشنهادات و انتقادات و همچنین در ارائه برخی خدمات، اطلاعات هویتی و شخصی ـ مانند آدرس ایمیل، نام و شماره تلفن یا آدرس خانه و محل کار شما ـ را گردآوری می‌کند. هم‌چنین اداره کل راه و شهرسازی استان گیلان اطلاعات جمعیت‌شناختی ناشناس، که مختص به شما نیست، (مانند کد پستی، سن، جنسیت، ترجیحات، علائق و ...) را نیز گردآوری میکند. همچنین اطلاعاتی نظیر آدرس IP، نوع مرورگر، نام دامنه، زمان دسترسی و آدرس وبسایت‌های ارجاع‌دهنده توسط وب سرور اداره کل راه و شهرسازی استان گیلان برای اعمال خدمات، حفظ کیفیت خدمات، و به منظور فراهم کردن آمار عمومی ناظر به استفاده از پایگاه اینترنتی به کار گرفته می‌شود.
لطفا مدنظر داشته باشید که اگر خود شما مستقیما اطلاعات هویتی و شخصی یا داده‌های حساس شخصی را از طریق اداره کل راه و شهرسازی استان گیلان افشا کنید، این اطلاعات ممکن است توسط سایرین به کار گرفته شود. اداره کل راه و شهرسازی استان گیلان هیچ یک از ارتباطات آنلاین خصوصی شما را رصد نمی‌کند. همچنین بدینوسیله به اطلاع می رساند اداره کل راه و شهرسازی استان گیلان نسبت به بیانیه حریم خصوصی و هم‌چنین سایر محتواهای سایت‌های خارج از خانواده اداره کل راه و شهرسازی استان گیلان هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد.

استفاده از اطلاعات شخصی شما:
اداره کل راه و شهرسازی استان گیلان اطلاعات شخصی شما را جمع‌آوری و استفاده می‌کند تا بتواند پایگاه اینترنتی اداره کل راه و شهرسازی استان گیلان را اجرا کرده و خدماتی که شما درخواست کرده‌اید را ارائه دهد. این امکان وجود دارد که در مواردی از طریق نظرسنجی‌ها به منظور تحقیق و بررسی نظر شما پیرامون خدمات فعلی و هم‌چنین خدمات بالقوه‌ای که ممکن است ارائه شود، با شما تماس گرفته شود. اداره کل راه و شهرسازی استان گیلان سایت‌ها و صفحاتی که کاربران از طریق اداره کل راه و شهرسازی استان گیلان مشاهده می‌کنند را ردگیری می‌کند تا مشخص کند که کدام یک از خدمات اداره کل راه و شهرسازی استان گیلان دارای مخاطب بیشتری است.

امنیت اطلاعات شخصی شما:
اداره کل راه و شهرسازی استان گیلان اطلاعات شخصی شما را از دسترسی‌ها، استفاده و افشاهای تاییدناشده، حفاظت می‌کند. اداره کل راه و شهرسازی استان گیلان اطلاعات شخصی و هویتی‌ای که شما بر روی سرورهای رایانه فراهم کرده‌اید، به شکل کنترل‌شده، امن و حفاظت‌شده، از دسترسی‌ها، استفاده و افشاهای تاییدناشده محافظت می‌کند .

استفاده از کوکی‌ها:
پایگاه اینترنتی اداره کل راه و شهرسازی استان گیلان از فایل های موسوم به کوکی به منظور کمک کردن به شما در راستای شخصی‌سازی استفاده از مرورگرهای اینترنتی استفاده می‌کند. یک کوکی یک فایل متنی است که توسط سرور وب‌سایت بر روی هارد دیسک شما قرار داده می‌شود. کوکی‌ها نمی‌توانند به منظور اجرای برنامه‌ها یا ارائه ویروس‌ها به رایانه شما مورد استفاده قرار گیرند. کوکی‌ها مشخصا متعلق به شما هستند و تنها توسط یک وب سرور در دامنه‌ای که کوکی را به شما نسبت داده، قابل خواندن است.
یکی از مقاصد اصلی کوکی‌ها فراهم‌کردن تسهیلاتی به منظور صرفه‌جویی در زمان شماست. هدف یک کوکی این است که به وب سرور می‌گوید که شما به صفحه خاصی بازگشته‌اید. برای مثال، اگر شما صفحات اداره کل راه و شهرسازی استان گیلان را شخصی‌سازی کرده باشید یا با سایت اداره کل راه و شهرسازی استان گیلان رجیستر کرده باشید، یک کوکی به اداره کل راه و شهرسازی استان گیلان کمک می‌کند تا در بازدیدهای بعدی اطلاعات خاص شما را فرابخواند. این مسئله فرایند ضبط اطلاعات شخصی شما را تسهیل کرده است، مانند آدرس‌های قبض‌ها یا آدرس‌های پست دریایی. هنگامی که شما به پایگاه اینترنتی اداره کل راه و شهرسازی استان گیلان بازمی‌گردید، اطلاعاتی که پیش‌تر شما فراهم کرده بودید قابل بازیابی است؛ بدین ترتیب، شما می‌توانید از ویژگی‌هایی که در اداره کل راه و شهرسازی استان گیلان به شکل سفارشی ایجاد کرده‌اید، استفاده کنید.
شما توانایی پذیرش یا رد کوکی‌ها را دارید. بسیاری از مرورگرها به طور خودکار کوکی‌ها را قبول می‌کنند اما اگر خواستید، می‌توانید معمولا تنظیمات مرورگر خود را برای نپذیرفتن کوکی‌ها تنظیم کنید. اگر خواستید کوکی‌ها را رد کنید، ممکن است ‌نتوانید به‌طور کامل از ویژگی‌های تعاملی خدمات اداره کل راه و شهرسازی استان گیلان و سایت‌هایی که بازدید کرده‌اید، استفاده کنید.