اداره کل راه و شهرسازی استان گیلان
منو اشيا عمودي
صفحه اصلي
RSS
آخرين اخبار
اخبار تصويري
اخبار تک خطی
اوقات شرعي
بازديدها
پاسخگویی به شکایات
پیوندهای تصویری
جستجو
رويداد
زمان ديجيتال
عناوین اصلی
مناسبت ها
مهر ماندگار
نقشه راه های استان
ورود كاربران
آخرين اخبار

1396/1/16 چهارشنبه پروژه آسفالت روستاي تمچال و روكش آسفالت روستاي سوخته كوه و زارم كلايه شهرستان آستانه اشرفيه به بهره برداري رسيد. به گزارش روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي استان گيلان محمد حسين عزمي رئيس اداره راه و شهرسازي شهرستان آستانه اشرفيه با بيان اينكه عمليات آسفالت روستاي تمچال شهرستان آستانه اشرفيه به طول دو كيلومتر و با هزينه اي بالغ بر 3600 ميليون ريال به بهره برداري رسيد افزود: با اجراي اين پروژه بيش از 534 خانوار از نعمت آسفالت بهره مند شدند.

 عزمي همچنين به روكش آسفالت روستاهاي زارم كلايه و سوخته كوه اشاره كرد و گفت : روكش آسفالت روستاي زارم كلايه به طول 3.3 كيلومتر و با هزينه اي بالغ بر  5000 ميليون ريال و روكش آسفالت روستاي سوخته كوه به طول 3.2 كيلومتر و با هزينه اي بالغ بر 4800 ميليون ريال به پايان رسيد.

رئيس اداره راه و شهرسازي شهرستان آستانه اشرفيه در پايان تصريح كرد : با روكش آسفالت اين دو راه روستايي ، تعداد خانوار بهره مند از نعمت آسفالت به  بيش از 2403 خانوار رسيد.

 

همچنين اشكان گوهري رئيس اداره راه و شهرسازي شهرستان رودبار از افتتاح پروژه آسفالت راه روستايي شيركوه شهرستان رودبار به طول 4.2 كيلومتر و با هزينه اي بالغ بر 6300 ميليون ريال و با حضور اعضاي هيئت عالي نظارت بر انتخابات استان ،  فرماندار رودبار  و ساير مسئولين محلي خبر داد.

منبع: روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي گيلان
بيشتر
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (MrtGuest)


Powered By Sigma ITID.