اداره کل راه و شهرسازی استان گیلان
منو اشيا عمودي
صفحه اصلي
RSS
آخرين اخبار
اخبار تصويري
اخبار تک خطی
اوقات شرعي
بازديدها
پاسخگویی به شکایات
پیوندهای تصویری
جستجو
رويداد
زمان ديجيتال
عناوین اصلی
مناسبت ها
مهر ماندگار
نقشه راه های استان
ورود كاربران
آخرين اخبار
1395/12/23 دوشنبه بازگشايي 3300 متر از 11 كيلومتر باقي مانده آزادراه رشت-قزوين علي خاوري مدير كل راه و شهرسازي گيلان از بازگشايي 3300 متر از 11 كيلومتر باقي مانده آزادراه رشت-قزوين در سال جديد خبر داد. به گزارش روابط عمومي راه و شهرسازي گيلان علي خاوي مدير كل با اعلام اين خبر گفت: با توجه به نزديك شدن به ايام نوروز و حجم ترافيك و ورود مسافران و گردشگران به استان گيلان 3 هزار و 300 متر از 11 كيلومتر باقي‌مانده آزادراه رشت ـ قزوين آماده بازگشايي مي باشد.

علي خاوري در ادامه گفت : چهاربانده كردن مسير منجيل ـ رودبار و تكميل 3 هزار و 300 متر باقي‌مانده آزادراه رشت ـ قزوين تاثير بسياري در كاهش حجم ترافيك دارد 3.3 كيلومتر از بهمن سال 93 شروع شده و تمامي كارهاي اجرايي آن در بهمن ماه سال جاري به اتمام رسيده و آماده بهره برداري مي باشد.

خاوري در پايان با اشاره به هزينه‌ كرد 180 ميليارد توماني براي احداث 3 هزار و 300 متر باقي‌مانده آزادراه رشت ـ قزوين افزود: پروژه مذكور به لحاظ فني يكي از پروژه‌هاي بزرگ فني مهندسي در ايران محسوب مي‌شود. از اين مقدار 2900 متر آن به صورت تونل و 550 متر نيز به صورت پل مي باشد .

منبع: روابط عمومي راه وش هرسازي گيلان
بيشتر
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (MrtGuest)


Powered By Sigma ITID.