اداره کل راه و شهرسازی استان گیلان
منو اشيا عمودي
صفحه اصلي
RSS
آخرين اخبار
اخبار تصويري
اخبار تک خطی
اوقات شرعي
بازديدها
پاسخگویی به شکایات
پیوندهای تصویری
جستجو
رويداد
زمان ديجيتال
عناوین اصلی
مناسبت ها
مهر ماندگار
نقشه راه های استان
ورود كاربران
آخرين اخبار
1395/12/26 پنجشنبه در آستانه فرارسيدن سال نو : مدير كل و مديران راه و شهرسازي گيلان با آيت الله قرباني نماينده ولي فقيه استان ديدار كردند. به گزارش روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي استان گيلان در اين ديدار ابتدا مهندس علي خاوري مديركل راه و شهرسازي استان گيلان گزارشي از بخشي اقدامات انجام شده توسط اداره كل راه و شهرسازي استان گيلان در سال 95 ارائه داد و افزود : با افتخار شاخص آسفالت راه روستايي كه در سال 92 ، 39.5 درصد بود ، هم اكنون به 51.5 درصد رسيده و امسال حدود 400 كيلومتر از راههاي روستايي خاكي آسفالت و يا راههاي روستايي آسفالت روكش شده است.

 وي همچنين به روكش آسفالت 250 كيلومتر از راههاي شرياني و اصلي كه محل عبور ترافيك اصلي كشور مي باشد اشاره كرد و گفت در بخش بيمارستاني امسال دو بيمارستان 32 تختخوابي رضوانشهر و 132 تختخوابي آستارا افتتاح و جهت تجهيز تحويل دانشگاه علوم پزشكي گيلان شد و انشاا... در سال 96 بيمارستانهاي لاهيجان ، لنگرود و تالش به بهره برداري خواهد رسيد.

رئيس شوراي حمل و نقل استان گيلان  ادامه داد: در بخش استفاده از ظرفيت قير تا الان موفق شديم 40600 تن قير براي استان بگيريم كه ارزش آن نزديك به 40 ميليارد تومان است.

در پايان آيت الله زين العابدين قرباني نماينده ولي فقيه در استان گيلان و امام جمعه شهرستان رشت ضمن تبريك سال نو و تقدير و تشكر از خدمات اداره راه و شهرسازي استان گيلان ، خطاب به مهندس علي خاوري مدير كل راه و شهرسازي گيلان گفت : جنابعالي بعنوان مرد كار شناخته شده ايد  و ما هم شما را به عنوان فرزند جهادي و اهل و كار و تلاش مي شناسيم.

آيت الله قرباني تصريح كرد : گيلان متعلق به همه كشور است و در درجه اول متعلق به فرزندانش است و فرزندانش بايد براي بهتر نگهداري و بهتر عرضه كردن گيلان تلاش بكنند.

نماينده ولي فقيه در استان گيلان خاطرنشان كرد : پيش بيني مي شود 7 ميليون مسافر به استان گيلان بيايند كه اين براي استان سرمايه عظيمي است و همه ما بايد تلاش كنيم با فراهم كردن بستر هاي مختلف از قبيل راه هاي بدون خطر ، هتل ها ، امكانات و ... كاري كنيم تا اين مسافران ، علاوه بر سوغاتي هاي محلي ،  فرهنگ ، ادب و نجابت گيلان را به بعنوان سوغات با خودشان ببرند و اين مي تواند در رشد اقتصاد مقاومتي و فرهنگ اسلامي موثر باشد.

منبع: روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي گيلان
بيشتر
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (MrtGuest)


Powered By Sigma ITID.