شنبه 11 مرداد 1393  
عناوین اصلی
بازديدها
تعداد بازديد از سايت: 46161307
تعداد بازديد اين صفحه: 43322
در امروز: 5792
اين صفحه امروز: 32
اخبار تصويري
آماده باش راهداران گيلاني دردوردوم سفرهاي تابستاني مدير راهداري گيلان از آمادگي راهداران و تجهيز راهداراخانه ها دردور دوم سفرهاي تابستاني خبر داد.
به گزارش روابط عمومي اداره كل راه وشهرسازي گيلان مهندس ايرانپرست با اشاره به افزايش ورود مسافران در تعطيلات عيد سعيد فطر، از امادگي راهداران براي ارائه خدمات به مسافران خبردادوگفت:با توجه به تجربه هاي سنوات قبل، ورود مسافران زيادي به گيلان پيش بيني مي شد كه حوزه راهداي با تمام توان به استفاده حداكثري از نيروهاي نظارتي و همچنين ادوات و خودروهاي در اختيار، عرضه خدمات و تسهيلات شايسته به مسافران وتامين ايمني جاده ها را در اولويت برنامه هاي خود قرار داد و به اجراي كامل طرح سفرهاي تابستاني ملزم ودرآماده باش بسر مي برند.


ضرورت توجه به شناسايي و نوسازي بافت هاي فرسوده شهريمديركل راه وشهرسازي گيلان با تاكيد بر ضرورت توجه به شناسايي و نوسازي بافت هاي فرسوده ، از شناسايي2523 هكتار بافت فرسوده شهري در استان خبرداد.
به گزارش روابط عمومي اداره كل راه وشهرسازي گيلان ،مهندس خاوري با اشاره به مقررات و قوانين موضوعه و مصوبات هيات وزيران درخصوص حمايت از نوسازي بافت هاي فرسوده وتوانمندسازي وساماندهي سكونتگاه هاي غيررسمي، بر ضرورت بازنگري شاخص هاي شناسايي بافتهاي فرسوده شهري تاكيد كرد وگفت: از سال1384تاكنون 2523 هكتار محدوده بافت فرسوده شهري در 19شهر استان شناسايي شده ومطالعات تهيه طرح هاي بهسازي ونوسازي 5 شهر به تصويب كميسيونهاي مربوطه رسيده ومطالعات مذكوربراي ساير شهرها نيز بر اساس برنامه هاي اجرايي ابلاغي شركت مادر تخصصي عمران وبهسازي شهري در دستور كار مي باشد.


ترافيك در محورهاي مواصلاتي استان گيلان علي الخصوص وروديهاي استان بسيار سنگين است . در دور دوم سفرهاي تابستاني كليه محورهاي مواصلاتي استان گيلان علي الخصوص در حد فاصل منجيل به رودبار ترافيك سنگيني گزارش شده است .
به گزارش روابط عمومي راه و شهرسازي گيلان،هر ساله در فصل تابستان و ايام تعطيلات استان گيلان به دليل دارا بودن سواحل و دريا و مناطق گردشگري ديگر ، بخش زيادي از گردشگران كشور را به خود جذب مي كند.


رفع آثار تجاوز به حريم محور شلمان – چابكسربا هدف ارتقاء ايمني ،آثار تجاوز به حريم راه شلمان – چابكسر جمع آوري شد.
به گزارش روابط عمومي اداره كل راه وشهرسازي گيلان، رييس راه و شهرسازي شهرستان رودسر حفظ و نگهداري حريم راه ها را از اولويت هاي اساسي در ارتقاي ايمني راه ها دانست وگفت:در راستاي حفظ وصيانت از حريم راههاي حوزه استحفاظي، طبق هماهنگي انجام شده با مسئولين محترم قضايي، آثار تجاوز به حريم محور شلمان – چابكسرجمع آوري شد.


آغاز روكش آسفالت پونل - به اردجان مديركل راه و شهرسازي گيلان از آغاز عمليات روكش آسفالت محور پونل اردجان به طول8 كيلومتر خبر داد.
به گزارش روابط عمومي اداره كل راه وشهرسازي گيلان مهندس خاوري گفت: عمليات روكش آسفالت محور پونل به اردجان به منظور افزايش ايمني تردد ، بهبود وضعيت و ارتقاي كيفي سطح راه آغاز شده ودر حال اجراست. وي افزود: براي اتمام اين پروژه اعتباري بالغ20 ميليارد ريال بر در نظر گرفته شده است.


آخرين اخبار
مدير راهداري گيلان از آمادگي راهداران  و تجهيز راهداراخانه ها دردور دوم سفرهاي تابستاني خبر داد.
مديركل راه وشهرسازي گيلان با تاكيد بر ضرورت توجه به شناسايي و نوسازي بافت هاي فرسوده ، از شناسايي2523 هكتار بافت فرسوده شهري در استان خبرداد.
در دور دوم سفرهاي تابستاني كليه محورهاي مواصلاتي استان گيلان  علي الخصوص در حد فاصل منجيل به رودبار ترافيك سنگيني گزارش شده است .
با هدف ارتقاء ايمني ،آثار تجاوز به حريم راه شلمان – چابكسر جمع آوري شد.
مديركل راه و شهرسازي گيلان از آغاز عمليات روكش آسفالت محور پونل اردجان  به طول8 كيلومتر خبر داد.
رئيس اداره راه وشهرسازي ماسال ازآغازعمليات اجرايي پروژه آسفالت محور ماسال- گيلوان خبر داد.
رئيس اداره راه و شهرسازي شهرستان ماسال از اقدامات گسترده اين اداره در خصوص جلوگيري از ساخت و ساز غير مجاز در حريم راههاي ارتباطي اين شهرستان با هدف افزايش ضريب ايمني خبر داد.
مديرساخت وتوسعه راههاي گيلان از آغاز عمليات اجراي آسفالت در روستاي انبوه رودبار خبر داد
اسناد ومدارك طرح جامع شهر لاهيجان ابلاغ گرديد
از ابتداي سالجاري تاكنون بيش از 600 خانوار روستايي سياهكل از نعمت راه آسفالته ومناسب بهره مند شدند.
بيشتر
پیوندهای تصویری

اوقات شرعي
True
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (MrtGuest)


Powered By Sigma ITID.