دوشنبه 9 شهريور 1394  
عناوین اصلی
بازديدها
تعداد بازديد از سايت: 59892755
تعداد بازديد اين صفحه: 136325
در امروز: 42219
اين صفحه امروز: 363
RSS
آخرين اخبار حوزه وزارتي
چند لحظه صبر كنيد
بيشتر
اخبار تک خطی
اخبار تصويري
بازديد معاون وزير راه و شهر سازي از پروژه هاي مسكن مهر لنگرودمعاون وزير راه و شهرسازي و مديرعامل سازمان ملي زمين و مسكن صبح امروز از روند اجرايي پروژه هاي مسكن مهر لنگرود ديدن كرد.
به گزارش روابط عمومي اداره كل راه وشهرسازي گيلان همزمان با هفته دولت سيد محمد پژمان معاون وزير راه وشهرسازي ومدير عامل سازمان ملي زمين ومسكن به همراه هيئت مديره اين سازمان صبح امروز جهت بازديد از پروژه هاي مسكن مهر وارد گيلان شد.


بازديد معاون توسعه مديريت و منابع وزارت راه وشهرسازي از ادارات راه وشهرسازي استان گيلانمعاون توسعه مديريت و منابع وزارت راه وشهرسازي در سفري به استان گيلان از ادارات راه وشهرسازي اين استان بازديد كرد
به گزارش روابط عمومي اداره كل راه وشهرسازي گيلان سيد سعيد سيد علايي معاون توسعه مديريت ومنابع وزارت راه وشهرسازي در راس هياتي به گيلان عزيمت وديدار چهره به چهره با كاركنان راه وشهرسازي در استان را در اولويت برنامه خود قرار داد.


بهره برداري از پروژه هاي راه و شهرسازي در رضوانشهررئيس راه و شهرسازي رضوانشهر از افتتاح 9 پروژه عمراني شهرستان رضوانشهر در هفته دولت خبر داد.
به گزارش روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي گيلان مهندس مهران ايماني رئيس راه و شهرسازي رضوانشهر گفت : همزمان با آغاز هفته دولت 9 پروژه عمراني در شهرستان رضوانشهر با صرف هزينه اي بالغ بر 33050 ميليون ريال با حضور آقاي دكتر محمدعلي نجفي استاندار گيلان و مسئولين شهرستاني افتتاح و به بهره برداري رسيد.


بهره برداري از پروژه هاي راه و شهرسازي در رودسر و املشرئيس روابط عمومي راه و شهرسازي گيلان از افتتاح پروژه هاي عمراني شهرستانهاي رودسر و املش در هفته دولت خبر داد.
به گزارش روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي گيلان محمدطاهر راكعي رئيس اداره روابط عمومي راه و شهرسازي گيلان گفت : همزمان با آغاز هفته دولت پروژه عمراني در شهرستانهاي رودسر و املش با حضور آقاي دكتر محمدعلي نجفي استاندار گيلان و جمعي از مديران شهرستاني افتتاح و به بهره برداري رسيد.


آخرين اخبار
با هدف ارتقاء سطح ايمني و افزايش شعاع ديد رانندگان در شب بخشي از محور لنگرود-شلمان از سيستم روشنايي برخوردار شد.
معاون وزير راه و شهرسازي و مديرعامل سازمان ملي زمين و مسكن صبح امروز از روند اجرايي پروژه هاي مسكن مهر لنگرود ديدن كرد.
معاون توسعه مديريت و منابع وزارت راه وشهرسازي در سفري به استان گيلان از ادارات راه وشهرسازي اين استان بازديد كرد
رئيس راه و شهرسازي رضوانشهر از افتتاح 9 پروژه عمراني شهرستان رضوانشهر در هفته دولت خبر داد.
رئيس روابط عمومي راه و شهرسازي گيلان از افتتاح پروژه هاي عمراني شهرستانهاي رودسر و املش در هفته دولت خبر داد.
رئيس راه و شهرسازي آستارا از افتتاح 7 پروژه عمراني شهرستان آستارا در هفته دولت خبر داد.
رئيس روابط عمومي راه و شهرسازي استان گيلان از افتتاح و بهره برداري 22 پروژه راه اصلي و فرعي و روستايي در شهرستان رشت خبر داد.
در اولين روز از هفته دولت جمعي از مديران دولتي استان با حضور در مزار شهدا با آرمان هاي والاي شهيدان تجديد ميثاق كردند.
مهندس عطايي رئيس راه و شهرسازي بندرانزلي از انجام روكش آسفالت محور رشت به انزلي حد فاصل حسن رود تا طالب آباد به طول 3/9 كيلومتر خبر داد.
رئيس روابط عمومي راه و شهرسازي  استان گيلان از افتتاح و بهره برداري دو دستگاه پل و 15 پروژه راه روستايي در شهرستان شفت خبر داد.
بيشتر
پیوندهای تصویری


اوقات شرعي
True
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (MrtGuest)


Powered By Sigma ITID.