چهارشنبه 26 شهريور 1393  
عناوین اصلی
بازديدها
تعداد بازديد از سايت: 47680092
تعداد بازديد اين صفحه: 52070
در امروز: 16472
اين صفحه امروز: 97
اخبار تصويري
سرپرست اداره راه و شهرسازي شهرستان بندر انزلي خبر داد : آغاز عمليات روكش آسفالت راه فرعي كپورچال- آبكنار در شهرستان بندر انزلي به طول 2.5 كيلومتر عمليات روكش آسفالت راه فرعي كپورچال- آبكنار در شهرستان بندر انزلي به طول 2.5 كيلومتر آغاز شد .
به گزارش روابط عمومي راه و شهرسازي استان گيلان ، حجت اله عطايي سرپرست اداره راه و شهرسازي بندر انزلي گفت : عمليات روكش آسفالت راه فرعي كپورچال- آبكنار در شهرستان بندر انزلي به طول 2.5 كيلومتر و با اعتباري بالغ بر 4500 ميليون ريال آغاز شد .


برگزاري جلسات كميسيون ماده 5 و كارگروه تخصصي امور زير بنايي در اداره كل راه و شهرسازي استان گيلانجلسات كميسيون ماده 5 و كارگروه تخصصي امور زير بنايي در اداره كل راه و شهرسازي استان گيلان به رياست معاونت هماهنگي امور عمراني استانداري برگزار شد .
به گزارش روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي استان گيلان ، خانم مهندس انشاء مدير شهرسازي و معماري اين اداره كل گفت : تغييرات در طرح هاي تفصيلي شهري پس از بررسي در كميسيون ماده 5 ملاك صدور پروانه براي شهرداري ها خواهد بود .


برگزاري جلسه هم انديشي استفاده از قابليت هاي سازمان هاي مردم نهاد در پيشگيري از تجاوزات به حقوق شهروندي و عرصه هاي ارزشمند استان گيلان جلسه هم انديشي استفاده از قابليت هاي سازمان هاي مردم نهاد در پيشگيري از تجاوزات به حقوق شهروندي و عرصه هاي ارزشمند استان در اداره كل راه و شهرسازي استان گيلان برگزار شد .
به گزارش روابط عمومي راه و شهرسازي استان گيلان ، خانم مهندس انشاء مدير شهرسازي و معماري اين اداره كل ضمن اشاره به جلسه مورخ 1 مرداد 1393 معاون محترم شهرسازي و معماري وزارت راه و شهرسازي با نمايندگان تشكل هاي زيست محيطي سه استان شمالي كشور و موارد مطروحه در جلسه ياد شده به اهميت مقوله مشاركت مردم بعنوان يكي از اركان دستيابي به توسعه پايدار و وضعيت جغرافيايي خاص استان گيلان با توجه به وجود اراضي زراعي و باغي مرغوب، مراتع ارزشمند و محيط زيست حساس و شكننده و فشارهاي وارده بر بوم ساختهاي پر اهميت استان طي سنوات گذشته اشاره و هدف از برگزاري جلسه ياد شده را هم انديشي بمنظور استفاده از قابليت هاي سازمان هاي مردم نهاد در پيشگيري از تجاوزات به حقوق شهروندي و عرصه هاي ارزشمند استان عنوان نمود .


مديركل راه وشهرسازي گيلان : برخورد قاطع اداره كل راه و شهرسازي استان گيلان با متصرفين حريم راه ها در محور رشت- سراوان با همكاري دستگاه هاي مربوطه ، محور رشت- سراوان از دستفروشان حاشيه راه جمع آوري شدند .
به گزارش روابط عمومي راه و شهرسازي استان گيلان ، علي خاوري با اجراي طرح تامين ايمني وساماندهي حريم راه محور رشت – امامزاده هاشم و جمع‌آوري ساخت وسازهاي غير مجاز اين محور، اظهار كرد: با توجه به هشدار اداره كل راه وشهرسازي گيلان مبني بر پاكسازي حريم راه‌هاي استان، به منظور جلوگيري از سوانح رانندگي و افزايش ضريب ايمني و ساماندهي حريم راه‌هاي ورودي اين شهرستان با همكاري فرماندهي نيروي انتظامي اقدام به ساماندهي و پاكسازي محورهاي اين شهرستان كرده‌ايم.


آخرين اخبار
عمليات روكش آسفالت راه فرعي كپورچال- آبكنار در شهرستان بندر انزلي به طول 2.5 كيلومتر آغاز شد .
طرح جامع و تفصيلي هفت شهر ديگر از شهرهاي استان گيلان از سوي شورايعالي شهرسازي و معماري ايران به استانداري گيلان ابلاغ و در كليه امور عمراني و توسعه شهري بر همگان لازم الاجرا شد
جلسات كميسيون ماده 5 و كارگروه تخصصي امور زير بنايي در اداره كل راه و شهرسازي  استان گيلان به رياست معاونت هماهنگي امور عمراني استانداري برگزار شد .
جلسه هم انديشي استفاده از قابليت هاي سازمان هاي مردم نهاد در پيشگيري از تجاوزات به حقوق شهروندي و عرصه هاي ارزشمند استان  در اداره كل راه و شهرسازي استان گيلان برگزار شد .
با همكاري دستگاه هاي مربوطه ، محور رشت- سراوان از دستفروشان حاشيه راه جمع آوري شدند .
براي اولين بار در كشور تفاهم نامه بهسازي و روكش آسفالت با روش سرمايه گذاري بخش خصوصي در روستاهاي شهرستان رودبار به طول 120 كيلومتر و با هزينه اي بالغ بر 150 ميليارد ريال اجرا شد .
مدير ساخت وتوسعه راههاي گيلان خبرداد: محور فرعي وكوهستاني سياهكل به ديلمان  با بكار گيري آخرين تكنولوژي و دستگاه هاي مدرن در حال بازسازي و تثبيت رويه مسيراست.
مدير كل راه وشهرسازي گيلان از اجراي چهار خطه كردن 6 محور در گيلان خبر داد.
روز گذشته مدير كل راه و شهرسازي استان گيلان و اصحاب رسانه از روند اجرايي پروژه هاي  مهم استان بازديد كردند
مهندس خاوري، حفظ و نگهداري حريم راه ها را از اولويت هاي اساسي در ارتقاي ايمني راه ها دانست .
بيشتر
پیوندهای تصویری


اوقات شرعي
True
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (MrtGuest)


Powered By Sigma ITID.