چهارشنبه 15 ارديبهشت 1395  
عناوین اصلی
بازديدها
تعداد بازديد از سايت: 69459605
تعداد بازديد اين صفحه: 198572
در امروز: 23501
اين صفحه امروز: 223
RSS
آخرين اخبار حوزه وزارتي
چند لحظه صبر كنيد
بيشتر
اخبار تک خطی
اخبار تصويري
جمع آوري آثار تجاوز به حريم راه در محورهاي فومن و رضوانشهر با هدف ارتقاء ايمني وحفظ حريم راه، ساخت و سازهاي غيرمجازدرحريم محورهاي فومن و رضوانشهر جمع آوري شد.
به گزارش روابط عمومي مهران ايماني رئيس راه و شهرسازي رضوانشهر با تاكيد بر لزوم حفظ و مراقبت از حريم راهها گفت: ساخت و سازهاي غيرمجاز در حريم، ايمني راه ها را به خطر مي اندازد و حفظ و نگهداري حريم راه ها از اولويت هاي اساسي در ارتقاي ايمني راهها محسوب مي شود.


آسفالت راه‌هاي روستايي با جديت در حال اجرا مي باشد.محمدرضا نازك كار مدير ساخت و توسعه راهها از جديت آسفالت راههاي روستايي در گيلان خبر داد.
به گزارش روابط عمومي راه و شهرسازي استان گيلان محمدرضا نازك كار مدير ساخت و توسعه راهها با اعلام اين خبر گفت : در استان توجه ويژه‌اي به روستاها داريم؛ چراكه فرموده‌ رهبر معظم انقلاب مبني بر اقتصاد مقاومتي بر مبناي اقدام و عمل كه در صدر كار دولت است، با توسعه‌ روستايي و توسعه‌ متوازن و درآمد و اشتغال از روستاها دنبال مي‌شود كه زيرساخت اصلي اين مهم، جاده‌ي روستايي است.


فرمانده يگان حفاظت از اراضي ملي در گيلان معرفي شدصبح امروز در جلسه اي ، سرهنگ نظمي به عنوان فرمانده يگان حفاظت از اراضي ملي در استان گيلان معرفي ورسما آغاز بكار نمود.
به گزارش روابط عمومي اداره كل راه وشهرسازي گيلان در اين مراسم مهندس خاوري با اشاره به وجود اراضي تصرفي دردست زمين خواران گفت:دربخش حفاظت از اراضي 50 هكتار از اراضي متصرفي در انتهاي سال گذشته آزادسازي شد اين در حاليست كه بيش از 60 هكتار اراضي متصرفي در استان وجود دارد كه هنوز آزادسازي نشده است.


راه اندازي سامانه مديريت ارتباط شهروندي راه و شهرسازي در استان گيلانرئيس اداره فناوري اطلاعات و ارتباطات اداره كل راه و شهرسازي استان گيلان از راه اندازي سامانه مديريت ارتباط شهروندي با عنوان شهراه توسط وزارت راه و شهرسازي و درج لينك آن به آدرس: (http://shahrah.mrud.ir/Portal/Home ) در سايت اداره كل راه و شهرسازي خبر داد.
به گزارش روابط عمومي اداره كل راه وشهرسازي گيلان خانم مهندس ميررحيمي رئيس اداره فناوري اطلاعات وارتباطات در اين رابطه گفت: اين سامانه با هدف دسترسي آسان عموم مردم به مجموعه خدمات قابل انجام توسط راه و شهرسازي جهت ارتباط دو طرفه تمامي اقشار جامعه با اين وزارت خانه و با سه هدف اصل دسترسي آزاد به اطلاعات، اصلاح فرايندها و حضور مردم در تصميمات شكل گرفته و در مجموع سامانه‌اي براي احقاق حقوق شهروندي راه اندازي شده است.


آخرين اخبار
با هدف ارتقاء ايمني وحفظ حريم راه، ساخت و سازهاي غيرمجازدرحريم محورهاي فومن و رضوانشهر جمع آوري شد.
محمدرضا نازك كار مدير ساخت و توسعه راهها از جديت آسفالت راههاي روستايي در گيلان خبر داد.
صبح امروز در جلسه اي ، سرهنگ نظمي به عنوان فرمانده يگان حفاظت از اراضي ملي در استان گيلان معرفي ورسما آغاز بكار نمود.
مدير راهداري گيلان از آغاز عمليات تعمير ونگهداري پلهاي بهارستان ،پلهاي كيسم ونياكو خبر داد.
رئيس اداره فناوري اطلاعات و ارتباطات اداره كل راه و شهرسازي استان گيلان از راه اندازي سامانه مديريت ارتباط شهروندي با عنوان شهراه توسط وزارت راه و شهرسازي و درج لينك آن به آدرس: (http://shahrah.mrud.ir/Portal/Home ) در سايت اداره كل راه و شهرسازي خبر داد.
يگان حفاظت از اراضي ملكي دولت با نمايندگي وزارت راه وشهرسازي در استان گيلان فعاليت خود را آغاز مي نمايد.
مدير ساخت و توسعه راههاي گيلان از شدت گرفتن آسفالت محورهاي روستايي گيلان در سال 95 خبر داد.
نيما شفقي رئيس راه و شهرسازي فومن از عمليات شن ريزي داخل رفوژ مياني محور رشت به فومن و علف تراشي حاشيه راه خبر داد.
مهران ايماني رئيس راه و شهرسازي رضوانشهر از بازگشايي محور پونل به خلخال خبر داد.
تفاهم نامه برون سپاري بخشي از فعاليتهاي راهداري در راستاي قانون ايمني راهها با همكاري سازمان نظام كارداني ساختمان استان گيلان صورت گرفت.
بيشتر
پیوندهای تصویری
اوقات شرعي
True
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (MrtGuest)


Powered By Sigma ITID.